MIKRO 2016 redoslijed

Ekipno natjecanje iz matematike MIKRO - 06.05.2016

Red. Naziv ekipe Škola Kateg. 1.gr. bod 2.gr. bod 3.gr. bod poč.bod. Σ bodovi
1 BUKALETA OŠ ŠPANSKO ORANICE A 64   144   216   68 492
2 MATE BALOTA OŠ Dragutina Tadijanovića, Zagreb A 72   144   192   68 476
3 PALUD Osnovna škola Sveta Nedelja A 64   144   192   68 468
4 GROŽNJAN Centar izvrsnosti za matematiku, Varaždin B 72   132   192   68 464
5 PIĆAN OŠ Luka, Sesvete A 50   144   198   68 460
6 BRIŠKULA Centar izvrsnosti za matematiku, Varaždin B 56   128   168   68 420
7 MASLINA Centar izvrsnosti za matematiku, Varaždin B 50   132   150   68 400
8 VELI JOŽE Centar izvrsnosti Krapina B 60   132   132   68 392
9 AUGUSTOV HRAM OŠ Marije i Line, Umag A 58   104   144   68 374
10 ALEJA GLAGOLJAŠA OŠ "Milan Brozović", Kastav A 26   104   174   68 372
11 MINJERA OŠ Vladimira Nazora Pazin A 48   144   108   68 368
12 ROŽENICE OŠ Trsat, Rijeka A 46   132   120   68 366
13 PARENZANA OS Porec, Porec A 2   108   138   68 316
14 LABINSKI RUDNIK OŠ Stoja, Pula A 36   84   120   68 308
15 ČEPIĆKO POLJE Osnovna škola Veruda Pula A 36   96   108   68 308
16 ORGANUM HISTRIAE OŠ VELI VRH, PULA A 36   120   84   68 308
17 PAZINČICA OŠ Zamet, Rijeka A 58   64   114   68 304
18 JULES VERNE OŠ ŠPANSKO ORANICE A 48   84   102   68 302
19 SOPOT OŠ Luka, Sesvete A 38   104   90   68 300
20 BERAM OŠ Marije i Line, Umag A 48   56   126   68 298
21 SLAVOLUK SERGIJEVACA Osnovna škola Mate Balote Buje A 42   104   72   68 286
22 GOLOGORICA OŠ Kaštanjer, Pula A 32   92   84   68 276
23 BOĆE OŠ Matka Laginje, Zagreb A 50   52   96   68 266
24 EUFRAZIJEVA BAZILIKA OŠ Matka Laginje, Zagreb A 32   96   66   68 262
25 RT KAMENJAK OŠ S.S.Kranjčevića, Zagreb A 34   108   48   68 258
26 FEŠTINSKO KRALJEVSTVO OŠ Stoja, Pula A 66   60   60   68 254
27 KALAVOJNA OŠ Vladimira Nazora Crikvenica A 44   92   36   68 240
28 VIA FLAVIA OŠ Vodnjan - SE Dignano A 48   72   48   68 236
29 ISTARSKI PRŠUT OŠ S.S.Kranjčevića, Zagreb A 8   84   66   68 226
30 RAŠPORSKI PONOR OŠ Vidikovac, Pula A 32   32   84   68 216
31 RIPENDA OŠ Vladimira Nazora, Potpićan A 20   48   78   68 214
32 KROŠTULE OŠ Dragutina Tadijanovića, Zagreb A 30   72   36   68 206
33 ZVJEZDARNICA VIŠNJAN OŠ Kostrena A 50   52   30   68 200
34 TARTUFI OŠ Trsat, Rijeka A 40   52   30   68 190
35 POKLON OŠ Vidikovac, Pula A 30   44   42   68 184
36 PAZINSKA JAMA OŠ Luka, Sesvete A 18   40   54   68 180
37 UČKARSKI ZVONČIĆ OŠ Vidikovac, Pula A 32   44   36   68 180
38 KOROMAČNO SEI "Galileo Galilei", Umag A 28   40   42   68 178
39 VELIKI PLANIK OŠ Dragutina Tadijanovića, Zagreb A 10   52   42   68 172
40 LANIŠĆE OŠ Vodnjan - SE Dignano A 24   44   30   68 166
41 ISTARSKI MIH Osnovna škola Tar-Vabriga A 12   8   54   68 142
42 TUNEL UČKA Osnovna škola Tar-Vabriga A 16   8   36   68 128
43 NEZAKCIJ Osnovna škola Tar-Vabriga A 16   32   -6   68 110